TEKLİF ALIN

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Teklif formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir.

Ayrıca bizimle aşağıdaki numaramızdan direkt iletişime geçebilirsiniz.

+90 212 422 8045

+90 212 422 80 45


ZİYADE CATERING

Biz ilhamımızı doğadan alarak, sizin isteklerinize göre yemeklerimizi tatlandırdık. Doğanın bize sunduğu tüm güzellikler ile yaptığımız yemekler, size verdiğimiz değer, doğaya verdiğimiz önem bize misyon oldu. Bu ilham, İstanbul’un birçok noktasına ulaştı.

İlk yıllarda butik bir mutfak ile başlayan bu serüven şimdilerde 2000 metrekare kapalı, 700 metrekare açık alanda devam ediyor. Fakat heyecanımız hiç değişmedi.İlk günden itibaren amacımız sizlere anne titizliğinde hizmet vererek, memnuniyetinizi en üst seviyede tutmaktır.

Ekibimizi her geçen gün daha da büyüterek ve güçlendirerek sizlere verdiğimiz kaliteli hizmeti Türkiye’nin her noktasına ulaştırmayı kendimize hedef olarak belirledik.

Hızlı ve zamanında üretim yapabilmek için yenilediğimiz teknolojimizle ağımızı her geçen gün genişlettik. Biz bütün hayallerimizi doğa ile süsledik, doğadan aldığımız tüm mucizeleri sofranıza güvenle taşıdık. Üretim aşamasıyla başlamadı işimiz, hayallerimizle başladı.